Tütün Sipariş

Tütün Sipariş

Tütün Sipariş Ülkemizin el sarımı sigaralarının olmazsa olmaz tütünlerinden olan Adıyaman tütünü, Tütün Sipariş, vermek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli..

Tütün Sipariş Formu

Adıyaman Tütün Sepeti

adıyaman tütünü çelikhan tütünü tütün sepeti tütün sipariş
Tütün Sipariş

Adıyaman Tütün Sepetinden vermiş oldugunuz siparişler sonrası telefonla geri dönüş saglanacaktır 5 kg üzeri toptan fiyat oldugu için toptan hesaplanacaktır hayırlı alışverişler

Açık tütün fiyatları

adıyaman dağ tütünü
Açık Tütün Fiyatları
  • 1 kğ adıyaman orta kalite : 80
  • 1 kğ adıyaman ova : 90
  • 1 kğ adıyaman dağ : 100
  • 1 kğ adıyaman ultra lüxs : 120

Tekkel tütün fiyatları

Tekkel 2005
Tekkel 2005
  • Tekkel 2005 toptanı: 60 TL
  • Tekkel instark toptanı: 75 TL

çelikhan dağ tütünü

çelikhan ultra lüxs
çelikhan ultra lüxs

Sigarayı Kesinlikle Bırakınız. Sigara bırakmak ve bir daha içmemek için çeşitli bazı metotlar var. Yeşilay yada ülkemizin sunduğu bazı platformlar aracılığı ile yada tamamen kendi isteğiniz doğrultusunda bırakmanız mümkün. Aslında herşey iradenize bağlı olarak değişiyor. Bırakan insanlara sorduğumuzda dedikleri tek şey kafada bitirmek oluyor. Bundan dolayı sigarayı bırakmak istiyorsanız önce kafada bitirmeniz gerekiyor. 2-Güvendiğiniz yerlerden tütün alınız.

(Tütün satıcıları daha fazla kar etmek amacıyla tütüne farklı farklı kimyasallar ve gıdasal boyalar vurrarark tütünü sarımsı hale getirip ne yazıkkipiyasaya sürüyorlar. Bundan dolayı mutlaka tütünlerinizi güvendiğiniz yerlerden temin ediniz. ) 3-Çelikhan ve Adıyaman’ın has tütünü 50-60 lira gibi cüzzi fiyatlara alıyorsanız mutlaka ama mutlaka iyice araştırın.çünkü has adıyaman ve çelikhan tütünü zor şarlarda yetiştiği için fiyatları pahalıdır. 4-Mutlaka ama mutlaka içtiğiniz tütünün organik olup olmadığını kontrol ediniz.(Detaylı bilgiye merak ettikleriniz menüsünden bakabilirsiniz.) 5-Hazır Sigara içeceğinize organik adıyaman ve çelikhan tütünü içiniz. Hiçbir katkı maddesi içermeyen ve hazır sigaralara nazaran daha ucuz olan ürünleri seçmeniz hem sağlığınız açısından hemde maddi olarak sizlere daha iyi olanaklar sağlayacaktır.

İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak sipariş verir akabinde siparişleriniz hazırlanır ve mesai saatler içerisinde siz değerli müşterilerimize kargolar göndeririz. İstediğiniz adresi yazın ücretsiz kargo seçeneği ile sizlere ürünlerinizi yollayalım. İki farklı ödeme şekli mevcut,ister kapıda ödeme isterseniz havale-eft(havale-eft durumunda her ürün için 10 tl indirim kampanyasından yararlanabilirsiniz.) geçin. -ÜCRETSİZ KARGO -KAPIDA ÖDEME -HAVALE-EFT ÖDEME (HER ÜRÜN İÇİN 10 TL İNDİRİM)